Představujeme nůžkové stany Mikel

Nůžkový stan Klasik Plus se zesílenou konstrukcí 50x50 mm

Sháníte vhodný stánek k prodeji Vašich výrobků nebo k prezentaci Vaší firmy? Pořádáte firemní či soukromé akce pod širým nebem a hledáte přístřešek, který rychle a snadno přemístíte? Naše firma Mikel s.r.o. právě Vám nabízí praktické mobilní stany s nůžkovou konstrukcí, tzv. nůžkové stany. Jednodílná konstrukce stanu se snadno rozevírá a zavírá jediným pohybem bez použití nářadí během 1-4 minut podle typu stánku. Stany je tak možno rychle a pohodlně přemisťovat. Ve složeném stavu zabírají minimální prostor a lze jej pohodlně převážet. Vedle kvalitních nůžkových konstrukcí dodáváme na trh střešní a boční plachtové díly včetně praktických doplňků.

Varianty nůžkových stánků

Stanové díly vyrábíme v několika provedeních: plné, s PVC okny nebo s okny ze síťoviny, se zipovými vstupními dveřmi. Vybírat můžete z několika barevných variant plachtoviny, případně zajistíme potisk reklamními motivy. Naše nůžkové stany jsou velmi oblíbené nejen u firemních zákazníků. Pro soukromé akce a oslavy doma na zahradě se skvěle hodí naše párty stany a altány. Nejoblíbenější jsou zejména přístřešky z přírodních odstínů plachtoviny.

S ohledem na všestranné možnosti využití stanů, nabízíme různé velikosti od nejmenších stánků až po prostorné zahradní pavilony. Řada Mikel Standard zahrnuje stany výhodných cen určené pro běžné užívání. V kategorii Mikel Klasik a KlasikPlus naleznete stany se zvýšenou odolností. Řada Mikel Komfort nabízí stany prémiové kvality s nejvyšší trvanlivostí. Kompletní sortiment naleznete v našem eshopu www.mikel.cz v rubrice nůžkové stany a altány.