Nůžkové stany v praxi

Nůžkový stan 3x6 m

Menší stánky 2×3 m nebo 3×3 m ocení zejména mobilní prodejci a vystavovatelé. Plachty opatřené reklamním potiskem nabídnou atraktivní a viditelnou reklamu. Spojením několika mobilních stánků pomocí okapnic lze rychle a snadno získat velký zastřešený prostor. Malé jednobarevné stany se uplatní také jako zahradní stany nebo altány pro posezení doma nebo na chalupě.

Levné stany v žádaném rozměru 3×3 m v kompletní výbavě máme připraveny skladem k okamžitému odběru. Jeden set obsahuje konstrukci a střechu včetně přepravního vaku, boční díly dle vlastního výběru a 4 kusy závaží.

Skládací přístřešky oceníte na zahradě jako rodinné stany k relaxaci nebo zahradní stany poskytující ochranu před deštěm a sluncem. Praktické využití mají mobilní stánky také na cestách do přírody a na dovolené.

Pro oslavy nebo různé firemní, kulturní a sportovní akce jsou vhodné párty stany větších rozměrů. Ty nabízíme v řadě Klasik Plus (největší rozměr stanu 3×6 m), dále v řadě Komfort od předního italského výrobce s největšími rozměry stanů 5×5 m a 8×4 m. Stany Komfort uspokojí náročné zákazníky, kteří hledají mimořádně kvalitní stany poskytující maximální komfort při jejich užívání. V nabídce Komfort nechybí prodejní stánky speciálně upravené pro komerční účely: stan 3×3 m je vybaven prodejními pulty s ochrannými poloboky, střechou s přesahem a vstupními dveřmi.

Všechny nůžkové stany a altány lze využít i jako praktické plachtové garáže, které lze pohodlně přemisťovat. Vozidlo je chráněno před deštěm, větrem, slunečním zářením a dalšími povětrnostními vlivy. Firmy mohou nůžkové altány uplatnit jako garážová stání pro auta s nárokem na odpočet DPH.

Nůžkové stany pro specifické účely

Zvýšené nároky na pevnost a odolnost splňují stany s šestistěnnou nůžkovou konstrukcí, na které aplikujeme plachty z pevné PVC plachtoviny o gramáži 500g/m², která splňuje požadavky na nehořlavost dle klasifikace B1 a M2. Tyto profi stany dodáváme v rozměrech 4×6 a 4×8 m. Nehořlavé stany vyrábíme také z nehořlavé PES tkaniny s akrylátovo-teflonovým zátěrem 260g/m², která odpovídá normám nehořlavosti dle B1. Ke komerčním účelům jsou vhodné prodejní stánky, které podle předlohy zákazníka opatříme celoplošnými sublimačním potiskem.

Doplňky ke stanům a zákaznický servis

Ke stanům dodáváme také praktické doplňky:

  • závaží na stojny pro zvýšení stability,
  • okapnice ke spojení dvou a více stanů,
  • poloboky k prodejním pultům včetně nosníků poloboků,
  • transportní tašky na bočnice,
  • ochranné vaky na střešní díly a nůžkové konstrukce,
  • sadu pro upevnění stanu v terénu (kolíky a šňůry).

Firma Marek Mikel s.r.o. garantuje u všech přístřešků kompletní záruční i pozáruční servis, výměnu nebo opravu poškozených dílů včetně dodání náhradních dílů (stojnice, spojky a patky konstrukcí, apod.). Pokud byste snad nebyli s nákupem spokojeni, do 14 dnů nám můžete nepoužitý výrobek dodat zpět a my Vám vrátíme plnou částku.