Výroba prodejního stánku s potiskem

Prodejní stánek 3x4,5 m

Pro zviditelnění Vaší firmy vyrobíme reklamní stan s celoplošným digitálním sublimačním potiskem přesně podle Vašich požadavků. Vzhledem k efektivitě a trvanlivosti reklamy se investice do reklamního stanu opravdu vyplatí. Získáváte tím dlouhodobou a výraznou vizuální podporu pro Vaši firmu, výrobek nebo službu. Nůžkové stany s potiskem mají široké uplatnění jako prodejní stánky, veletržní stánky, reklamní stany, výstavní stánky, párty stany a mobilní stánky pro všestranné využití na komerčních i kulturních akcích: veletrzích, výstavách, festivalech, přehlídkách, apod.

Kvalitní reklamní stany

Podle Vašeho zadání ušijeme stanové díly (plné, s okny, se vstupními dveřmi, s poloboky) a opatříme celoplošným potiskem podle grafického návrhu (fotografie, loga, obrázky) prostřednictvím digitální sublimační technologie. Plachtové díly na přání opatříme okny nebo vstupními dveřmi se zipem. Pokud byste si potisk chtěli zajistit ve vlastní sublimační tiskárně, ušijeme stanové díly i bez potisku. Díky lehké hliníkové konstrukci snadno převezete složené prodejní stánky v osobním autě.

K výrobě prodejních stánků s celoplošným potiskem používáme kvalitní plachtovinu PES s PUR zátěrem 290 g/1m², která je

Výroba prodejních a výstavních stánků

Pokud byste měli zájem o výrobu prodejního stánku, můžete nás kontaktovat na emailu info@mikel.cz nebo nebo telefonu +420 775 101 664. Náš obchodní specialista se s Vámi spojí, aby konzultoval Vaši poptávku.

Postup objednávky obvykle probíhá tak, že nám zašlete grafický návrh potisku jednotlivých dílů v šabloně, kterou Vám poskytneme (viz článek Jak objednat nůžkový stan). Na Vámi uvedenou adresu Vám do týdne zašleme vzorek sublimačního potisku na plachtovině, abyste mohli ověřit jeho kvalitu, případně s naším obchodním specialistou konzultovat úpravu barev a další detaily podle Vašich představ. Jakmile budete s kvalitou spokojeni, zašleme Vám zálohovou fakturu k uhrazení poloviny ceny. Do 15 pracovních dnů od přijetí zálohy Vám dodáme na dobírku (zbývající částka) hotový nůžkový stan. Ke každému stanu nabízíme transportní tašku na boční díly, vak na konstrukci a střechu a soupravu pro ukotvení stanu ve venkovním prostředí (šňůry a kolíky). Cena dopravy za jeden stan je 360 Kč po celé ČR a 600,- Kč při dodání do SR.