Nůžkové stany Klasik

Nůžový stan 3x3 m žlutozelený

Konstrukce stanů Mikel Klasik jsou vyrobeny z hliníkové slitiny 32×32 mm s jakl profily o tloušťce 1,6 mm. Nůžkové konstrukce jsou opatřeny střechou a bočními díly, které mohou být plné nebo vybavené oknem z průhledné PVC fólie nebo ze síťoviny s klopou na suchý zip, anebo vstupním dílem se spirálovým oboustranným zipem. Dolní části bočnic jsou ošity PVC pásy chránící před zatékáním v deštivém počasí. Ke každému stanu pak dodáváme navíc přepravní tašku na boční díly a vak na střechu a konstrukci.

Potahy na nůžkový stan Klasik

Plachtové díly na nůžkové stany šijeme v tuzemsku z kvalitní české plachtoviny. Plachtovina je polyesterová tkanina 220 g/1m² na rubu zátěrovaná PUR filmem (stáhněte si technický list v pdf). Tkanina se vyznačuje řadou kvalitních vlastností. Je především

  • nepromokavá,
  • stabilizovaná vůči UV záření,
  • odolná vůči mechanické zátěži,
  • odolná vůči extrémním teplotám -30 až +70 °C,
  • stálobarevná.

Plachtové díly s reklamním potiskem (reklamní stany) vyrábíme z plachtoviny polyester 260 g/1m² s PUR zátěrem, která je

Boční díly se k sobě připevňují spirálovými zipy s jezdci a ke střešnímu dílu se zapínají pomocí suchých zipů. Plachtové díly lze tedy libovolně kombinovat. V naší nabídce můžete vybírat z několika barevných variant: červená, modrá, šedá, bílá, černá, smetanová, béžová, žlutozelená, khaki, cihlová a lahvově zelená. Ke stanům u nás můžete dokoupit také okapnice k připojení střechy k dalšímu stanu, čímž zabráníte zatékání mezi stany při dešti. Vyrábíme také poloboky využitelné zejména pro prezentační a prodejní účely.