Nůžkové stany Komfort

Prodejní stánek Mikel Komfort

Stany řady Mikel Komfort vyrábí naše partnerská italská firma Qualyline. Tkanina polyester s PVC zátěrem vyniká sníženou hořlavostí a voděodolností. Provedení potahů je pečlivě vyladěno do posledního detailu.

Napínací střešní pásy udržují střechu dokonale napjatou, což umožňuje lepší odvod dešťové vody. Dolní okraje bočnic jsou tvořeny PVC pásy, které chrání před větrem, deštěm a bahnem a zabraňují ušpinění samotné bočnice. Jednotlivé přístřešky lze k sobě připojovat pomocí spojek a střešních okapnic, takže podle potřeby snadno získáte libovolně velký prostor. Nůžkové stany Mikel Komfort lze postavit za méně než 1 minutu. Stanové konstrukce jsou velmi pevné, stabilní a odolné. Horní kloubová spojka zajišťuje stabilitu celé konstrukce a zaoblení poskytuje maximální ochranu střešního potahu. Všechny části konstrukce, které jsou v přímém kontaktu s plachtovinou, jsou chráněny před poškozením zdvojeným ošitím.

Varianty stanů Mikel Komfort

Nůžkové stany Mikel Komfort dodáváme v několika barevných variantách:

  • bílá
  • šedá
  • žlutá
  • oranžová
  • červená
  • zelená
  • středně modrá
  • tmavě modrá
  • černá.

Přístřešky Mikel Komfort máme k dispozici v různých rozměrech: prodejní stánky 3×3 m nebo párty stany: 4,5×3 m, 6×3 m, 4×2 m, 4×4 m, 6×4 m, 8×4 m a 5×5 m.

Výbava párty stanů Mikel Komfort

Stany Komfort lze sestavit za méně než 1 minutu bez použití jakéhokoliv nářadí, stejně jako ostatní nůžkové stany v naší nabídce. Díky stavebnicovému systému je možno spojit více stanů ve skupině nebo vedle sebe pomocí spojek a okapnic. Okapnice mezi přístřešky zachycují stékající dešťovou vodu.

Řada Komfort vyniká vysokou kvalitou provedení konstrukce i opláštění. Robustní konstrukce je zhotovena z eloxovaných hliníkových profilů 45×45 mm se stěnou o tloušťce 2 mm. Rám je pevný, tuhý a lehký a umožňuje snadnou manipulaci. Konstrukce odolává zatížení až 120 kg. Teleskopické stojné nohy lze podle potřeby nastavit na požadovanou výšku, proto je stan stabilní i na nerovném povrchu. Všechny pohyblivé části jsou opatřeny vložkou z PVC. Tím je zajištěn snadný pohyb kluzných částí a hladké rozevření konstrukce. Snižují rovněž riziko poškození profilu konstrukce. Spoje a švy plachet jsou slícovány s rámem konstrukce. Kloubové spojky jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální stabilitu celé konstrukce. Exponovaná místa střechy a bočnic, která jsou v přímém kontaktu s rámem konstrukce, jsou zdvojeným ošitím chráněna před poškozením. Střešní a boční díly stanů jsou vyrobeny z PES tkaniny s PVC zátěrem s velkou pečlivostí a důrazem na co největší trvanlivost stanů. Spodní okraje bočnic jsou opatřeny PVC pásem chránícím bočnici před znečištěním a navlhnutím.

Vedle základní výbavy nůžkového stanu jako jsou střecha a boční díly (s okny a vstupními dveřmi) u nás můžete zakoupit také prodejní pulty, poloboky k prodejním pultům včetně nosníků, okapnice, závaží a pevný přepravní vak z PVC.