Nehořlavé stany

Nůžkový stan s nehořlavými plachtami

Nehořlavé plachty na stany šijeme z bílé polyesterové tkaniny o gramáži 260g/m² s akrylátovým a teflonovým zátěrem. Tkanina splňuje požadavky na nehořlavost odpovídající kategorii B1 (technický list tkaniny ke stažení v pdf). Je elastická, jemná a zároveň dostatečně pevná a odolná s uzavřenou povrchovou strukturou.

Nůžkové stany s nehořlavými plachtami

Nehořlavé stany jsou praktickou ochrannou pomůckou při práci, kde dochází ke kontaktu s otevřeným ohněm a hrozí nebezpečí vzniku požáru. Ochranné nehořlavé stany nacházejí uplatnění zejména v hutním průmyslu, v kotelnách a ve svařovnách. Přístřešky s nehořlavými plachtami lze využívat jako výstavní stánky k prezentaci firem na veletrzích a výstavních akcích, kde je nehořlavost stanů vyžadována předepsanými normami. Plachtovina je vhodná pro reklamní potisk. Ze stejné tkaniny vyrábíme na zakázku také ochranné nehořlavé plachty a dílenské nehořlavé závěsy, přepážky a zástěny. Hotové nehořlavé stany dodáváme do 15-20 pracovních dnů od přijetí zálohové platby.

Nehořlavý atest má rovněž PVC plachtovina používaná u řady stanů Klasik Plus a plachtovina určená pro výrobu reklamních stanů s potiskem. Stanové díly řad Mikel Standard a Mikel Komfort mají deklarovanou sníženou hořlavost.